KONST / Litografier / Färglitografi 13374652
nr 1337 4652
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färglitografi, "Reparation". Signerad. Motivet: 18x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:40:55
13/7 14:25:53
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt